Hakkımızda

Hakkımızda

2006 yılında 120 m2 iş yerinde Demirci Mermer ve Granit olarak başlayan iş hayatımız, gelen talepler doğrultusunda 2018 yılında isim değişikliği yaparak Miraç Ahşap - Mermer ve Dekorasyon olarak cami ahşap ve dekor sektörüne girmemiz ile gelişti. Firmamız 2018 yılında kurmuş olduğu 2500 m2 imalathane ile cami ahşabı konusunda tüm ihtiyaçlara hizmet vermeye devam etmektedir.

Teknolojinin gelişmesi ile cnc router ve el işi ahşap oymacılığında profesyonel ustalarımızla İslam tarihimizi yansıtan figürlerle Osmanlı ve Selçuklu tarzı oyma sanatını uyguluyoruz. Tüm modellerimiz ile sanat eseri niteliğinde işlere imza atmaya devam ediyoruz.

Ahşabın kullanılacağı caminin mimarisine göre Osmanlı ve Selçuklu desenlerini ahşaba sevgi ile işliyoruz. İstek doğrultusunda istenilen malzeme ile imalat yapıyoruz. Caminin mimarisine göre İslam tarihini yansıtan figürleri isteğe göre işliyoruz.

Ahşap imalatı konusunda gerek desen gerekse tasarım konusunda hassasiyetimiz ile ecdadımızın izinden giderek titiz bir şekilde üretim yapıyoruz. Hedeflerimizin içerisinde ilerleyen yıllarda yurtdışına açılarak, sektörde lider firma olmak bulunuyor.

Vizyon

Müşterilerimize sunduğumuz hizmette figürleri en iyi şekilde işleyerek kaliteli ve memnuniyetin olduğu hizmet sunarak sektörün en iyisi olmak

Misyon

Yenilikçi yaklaşımlarımız ve tasarımlarımız ile müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu tasarımı tam anlamıyla anlayıp, beklentilerini aşacak şekilde karşılamak, uzun vadeli sürecek bağlılıkları artırmak